Kat Mülkiyeti Kanunu’nun getirdiği ve yerleşim birimlerinin yönetilmesiyle ilgili her türlü duruma karşı gerekli hukuki bilgi, mali alt yapı, özel beceri ve sorumlulukların bilincindeyiz.

Site yönetiminin daha kolay işlemesi için gerekli site yönetim programını en verimli şekilde kullanırız.

Gelir ve giderlerin işletme defterine düzenli olarak işlenmesini sağlar, dış ve iç denetime açık tutarız. Her bir daire için kat maliklerinin ve kiracıların borç ve alacak durumlarını takip ederiz.

Zamanında yapılmayan ödemelerde ve alacakların gecikmesinde uzman hukukçularımız aracılığı ile gerekli tüm tedbirleri alırız.

Site hesabından Yönetim Kurulu onayı olmadan herhangi bir harcama yapmaz ve yönetim görevimiz süresince tüm ödeme ve alacakları banka yoluyla gerçekleştiririz.

Web sistemimiz sayesinde her site sakininin bizimle iletişim kurmasını sağlar ve bu sayede hızlı bir şekilde hizmet veririz.

Su, kanalizasyon, elektrik, asansör, çatı ve diğer ortak kullanım alanlarında meydana gelebilecek arızaların giderilmesi ve bakımlarının yapılması ile ilgilenecek profesyonel ekibe ve tedarikçilere sahibiz.

SGK ve benzeri kurumlara verilmesi gereken bildirgelerin hazırlanması, vizite kağıtlarının hazırlanması ve diğer işlemlerin takibi gibi yöneticilerin düzenli olarak yapmak zorunda olduğu işlemlerin yanı sıra Site Genel Kurulu’nun yöneticiye verdiği ve yetkilendirdiği işleri de denetleriz.

İş güvenliği ve sağlığına dikkat eder, kurumumuzda iş güvenliği ile ilgili personel istihdam ederiz.

Personelimize kişisel gelişim, oryantasyon ve motivasyon seminerlerinin yanında çeşitli üniversiteler ile yapılan iş birliği çerçevesinde sertifikalı eğitimler de vermekteyiz.

Emlak Yönetim Hizmetleri ve Tic. A.Ş. deneyimli ve uzman kadrosuyla yaşam alanlarınız ile ilgili hukuki tüm konularda danışmanlık hizmeti vermekte olup, Hizmet Alım Yöntemi ile ortak yaşam alanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda profesyonel çözümler sunmaktadır.

© 2020 EMLAK YÖNETİM A.Ş.
ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ (TOKİ) İŞTİRAKİDİR.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?