Değerli paydaşlarımız,

Ülke olarak son yıllarda yakaladığımız ekonomik, sosyal ve kültürel ivmenin de desteğiyle modern normlara sahip yeni yaşam alanlarına kavuşuyoruz. Daha nitelikli bir hayat için inşa edilen bu yeni toplu yaşam alanlarının profesyonel bir şekilde yönetilmesi, üretilen her bir proje ile birlikte daha da ehemmiyet kazanıyor. Satış sonrasında site sakinlerinin hayat kalitesini arttırmak, onlara huzurlu ve özledikleri modern hayatı sunmak toplu konut projelerinin başarısı için mühim etkenlerdir. Güncel bilgi teknoloji sistemlerini kullanan, sürdürülebilir bir yönetim tarzı ile toplu yaşam alanlarının bütün ihtiyaçlarını insan odaklı olarak ele alan bir emlak yönetim organizasyonu, modern kentleşmenin istikrarlı bir şekilde gelişmesini ve mutlu bir hayatı sağlamaktadır.

Emlak Yönetim Hizmetleri AŞ olarak vizyonumuz, toplu yaşam kültürünü müşteri beklentileri ve kamu yararı odaklı, geleneksel değer ve modern teknoloji ile geliştirerek piyasaya yön veren kurumsal bir firma olmaktır. Misyonumuz ise hizmet verdiğimiz alanlarda sürdürülebilir bir hayat kalitesi oluşturmaktır. Bu kapsamda güvenilir, iletişimi kuvvetli, kanunlara uygun, şeffaf, erişilebilir, tutarlı, sorumluluk sahibi, dürüst, yenilikçi, teknolojiyi takip eden, piyasaya yön veren, girişimci, kararlı, tutkulu, sonuç odaklı, disiplinli, müşteriyi sürekli dinleyen ve ona göre değişen, gelişen bir değerler bütünü içinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Faaliyetlerimizi kalite yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi, iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun şekilde düzenleyerek site sakinlerimize sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlıyoruz. Bununla birlikte çalışma şartlarını da modern normlara göre tanzim ederek verilen hizmetlerin günümüz şartlarıyla uyumlu olmasına azami itina gösteriyoruz.

Emlak Yönetim olarak tecrübe ve uzmanlığımızı kullanarak hizmet verdiğimiz projelerde toplu yaşamın gerektirdiği yenilikleri, geleneksel değer, örf ve adetlerimizle harmanlıyoruz. Site sakinlerimizin beklentilerini son teknolojik gelişmelerle destekleyerek, sürdürülebilir bir yönetim anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ayhan KARACA 
Genel Müdür V.

Genel Müdür Haberleri

                       

© 2024 EMLAK YÖNETİM A.Ş.
T.C. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK ve İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ (TOKİ) İŞTİRAKİDİR.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?