Darülaceze sakinleri, sosyal sorumluluk projeleriyle tanınan “Vefa Durağı” ekibinin düzenlediği şenlikte gönüllerince eğlendi.

Sosyal sorumluluk projelerine destek veren Emlak Yönetim A.Ş. ailesi de etkinliğe katıldı. 

 “Vefa Durağı” ekibi Darülaceze sakinlerinin moral bulması için 15 Eylül 2019 günü “Darülaceze’de Şenlik Var” adıyla etkinlik düzenledi. 

Darülaceze’de yaşayan yaşlıların güzel bir gün geçirmesi için yapılan organizasyonda sahne kuruldu. Ardından Darülaceze’nin bahçesi renkli balonlarla süsledi. 

Bahçeye çıkartılan Darülaceze sakinlerini müzik eşliğinde gönüllerince eğlendi. Zaman zaman alana çıkarak dans edip, şarkılar söyleyen Darülaceze sakinleri gençlere bu güzel gün için teşekkür ederken hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmedi.

“Amacımız özel bir gün olmadan da insanların buraya gelebileceğini göstermekti”

Darülaceze’nin sadece özel günlerde değil diğer günlerde de ziyaret edilmesi gerektiğini aktaran Vefa Durağı organizatörlerinden Yağmur Alma, “İnsanlar buraya sadece bayramlarda ve diğer önemli günlerde geliyorlar. Bizim amacımız özel bir gün olmadan da insanların buraya gelebileceğini göstermekti. Tamamen içimizden geldi bu iş ve farkındalık oluşturmak istedik” dedi.

                       

© 2024 EMLAK YÖNETİM A.Ş.
T.C. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK ve İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ (TOKİ) İŞTİRAKİDİR.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?