2009 yılında Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) iştiraki olarak kurulan Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret AŞ aynı yıl, imalatı tamamlanmış ve site sakinlerinin hizmetine açılmış olan projelerde yönetim hizmeti vermeye başlamıştır. Şirketimiz ilerleyen zaman içerisinde başta Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile Emlak Konut GYO projeleri olmak üzere birçok özel yönetim projesini de portföyüne dahil ederek büyümeye devam etmiştir.

Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret AŞ, 2017 yılı itibarı ile TOKİ tarafından gerçekleştirilen kura ve satış müzayedesi işlemlerini yerine getirmeye başlayarak hizmet kapsamını genişletmiştir.

Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret AŞ bugün Türkiye’nin  ilinde proje kapsamında yaklaşık  bağımsız bölümde ’e yakın personel ile İstanbul ve Ankara olmak üzere iki ofisiyle hizmet vermektedir.

Bugün itibarı ile Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret AŞ site yönetimi, kura ve müzayede hizmetlerini bir arada yerine getiren tek firma olarak sektörün en önde gelen şirketi olmayı başarmıştır.

Faaliyetlerimizi kalite yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi, iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun şekilde düzenleyerek site sakinlerimize sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlıyoruz.

Bununla birlikte çalışma şartlarını da modern normlara göre tanzim ederek verilen hizmetlerin günümüz şartlarıyla uyumlu olmasına azami itina gösteriyoruz.

Emlak Yönetim olarak tecrübe ve uzmanlığımızı kullanarak hizmet verdiğimiz projelerde toplu yaşamın gerektirdiği yenilikleri, geleneksel değer, örf ve adetlerimizle harmanlıyoruz. Site sakinlerimizin beklentilerini son teknolojik gelişmelerle destekleyerek sürdürülebilir bir yönetim anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

                       

© 2024 EMLAK YÖNETİM A.Ş.
T.C. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK ve İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ (TOKİ) İŞTİRAKİDİR.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?