Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca, Aksaray, Kayseri, Konya ve Nevşehir’de Emlak Yönetim’e bağlı sitelerde incelemelerde bulundu.

Site yönetimi çalışanlarıyla koordinasyon toplantısı yapan Karaca site sakinlerinin de talep ve önerilerini dinledi.

Site müdürleriyle yaptığı toplantılarda sitelerin mevcut durumu hakkında bilgi alan Ayhan Karaca hizmet kalitesini arttırmaya yönelik ne gibi çalışmalar yapılabileceğine dair değerlendirmelerde bulundu.

Karaca site müdürlerine yönelik mesajında “Site sakinlerinin hayat kalitesini arttırmak, onlara huzurlu ve özledikleri modern hayatı sunmak toplu konut projelerinin başarısı açısından önem arz ediyor. Site sakinlerimizin memnuniyeti bizim için önemli. Adaletli, disiplinli, ilkeli bir yönetim hizmeti vermek için gayret etmemiz gerekiyor. Site sakinleriyle empati kurmamız, problemlerini dinlememiz, bu problemleri çözmek için çaba sarf etmemiz, yetki sınırlarımızı aşan problemlerde de yol göstermemiz, yardımcı olmamız, yönlendirmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.

Temizlikten güvenliğe, aidat takibinden bakım onarım çalışmalarına kadar bütün çalışmaların titizlikle yürütülmesi gerektiğine dikkat çeken Karaca site sakinlerinin huzurlu bir ortamda yaşaması için site çalışanlarının üzerlerine düşen vazifeyi sorumluluk duygusu içinde yerine getirmeleri gerektiğini de sözlerine ekledi.

                       

© 2024 EMLAK YÖNETİM A.Ş.
T.C. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK ve İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ (TOKİ) İŞTİRAKİDİR.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?