Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Halkalı Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Kazım Çimen ve Müdür Yardımcısı Muharrem Gülfidan, Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca’ya iade-i ziyarette bulundu.

Emlak Yönetim AŞ’nin Halkalı Çocuk Evleri Sitesi’ne yönelik desteklerinden dolayı teşekkür eden Kazım Çimen yaptığı açıklamada “Emlak Yönetim AŞ’nin Çocuk Evleri Sitemize verdiği destek bizim için çok önemli” diyerek Genel Müdür Ayhan Karaca’ya bir teşekkür plaketi takdim etti.

Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca da çocuklarımızın ülkenin geleceği olduğuna vurgu yaparak “Özellikle yetim çocuklar daha fazla desteğe ve şefkate muhtaç” dedi. 

Karaca “Müreffeh bir toplum için fertlerin mutluluğu ve ailelerin güçlü olması büyük önem arz ediyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız aile, toplum ve birey refahını arttırmak amacıyla dezavantajlı kesimlere bütüncül bir yaklaşımla adil, arz odaklı sosyal hizmetler sunuyor. Bu bağlamda Çocuk Evleri Siteleri önemli bir işlev görüyor. Emlak Yönetim AŞ olarak Türkiye’nin her tarafında çok geniş bir kitleye ulaşabiliyoruz, bu imkanı da sosyal sorumluluk projelerimize yansıtmak durumundayız. Çocuk Evleri Siteleri’nin faaliyetlerine katkıda bulunmak için elimizden gelen desteği veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

                       

© 2024 EMLAK YÖNETİM A.Ş.
T.C. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK ve İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ (TOKİ) İŞTİRAKİDİR.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?