Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca bölge koordinasyon toplantılarının ilkini Trabzon’da gerçekleştirdi ve sitelerde incelemelerde bulundu.

Emlak Yönetim AŞ’ye bağlı site müdürleriyle yapılan toplantıda sitelerin mevcut durumu değerlendirildi ve hizmet kalitesini arttırmaya yönelik ne gibi çalışmalar yapılabileceğine dair istişarelerde bulunuldu.

Trabzon Beşikdüzü, Tabakhane, Merkez Bahçecik, Kaşüstü, Pelitli 1.-2. Etap, Of Toplu Konutları

Emlak Yönetim AŞ Genel Müdürü Ayhan Karaca toplantıda yaptığı konuşmada “Ülke olarak son yıllarda yakaladığımız ekonomik, sosyal ve kültürel ivmenin de desteğiyle modern normlara sahip yeni yaşam alanlarına kavuşuyoruz. Daha nitelikli bir hayat için inşa edilen bu yeni toplu yaşam alanlarının profesyonel bir şekilde yönetilmesi, üretilen her bir proje ile birlikte daha da ehemmiyet kazanıyor. Satış sonrasında site sakinlerinin hayat kalitesini arttırmak, onlara huzurlu ve özledikleri modern hayatı sunmak toplu konut projelerinin başarısı için mühim etkenlerdir. Güncel bilgi teknoloji sistemlerini kullanan, sürdürülebilir bir yönetim tarzı ile toplu yaşam alanlarının bütün ihtiyaçlarını insan odaklı olarak ele alan bir emlak yönetim organizasyonu modern kentleşmenin istikrarlı bir şekilde gelişmesini ve mutlu bir hayatı sağlamaktadır” şeklinde konuştu.

“İNSAN ODAKLI, İLKELİ VE ÖZVERİLİ OLMAMIZ ŞART”

Karaca “Site sakinlerimizin memnuniyeti bizim için önemli. Adaletli, disiplinli, ilkeli bir yönetim hizmeti vermek için gayret etmemiz gerekiyor. Bunun için de site sakinleriyle empati kurmamız, problemlerini dinlememiz, bu problemleri çözmemiz, yetki sınırlarımızı aşan problemlerde de yol göstermemiz, yardımcı olmamız, yönlendirmemiz gerekiyor. Temizlikten güvenliğe, aidat takibinden bakım onarım çalışmalarına kadar bütün çalışmaların titizlikle yürütülmesi, dolayısıyla site sakinlerimizin huzurlu bir ortamda yaşaması için üzerimize düşen vazifeyi sorumluluk duygusu içinde yerine getirmemiz gerekiyor. Kısacası hizmet verdiğimiz alanlarda sürdürülebilir bir hayat kalitesi oluşturmak zorundayız. Bütün bu çalışmaları yaparken de insan odaklı, ilkeli, adaletli, şeffaf, disiplinli ve özverili olmamız şart. Hepimiz bulunduğumuz sitelerde yönetici, lider pozisyonunda görev yapıyoruz. Takım çalışmasının gerekliliklerine uygun olarak ve kamuya hizmet vermenin sorumluluğunu da göz önüne alarak görevlerimizi bu anlayışla sürdürmek zorundayız” diye konuştu.

“BÖLGE TOPLANTILARINA TRABZON İLE BAŞLADIK”

Bölge toplantılarına Trabzon ile başladıklarını vurgulayan Karaca, “Trabzon ekonomik, tarihi ve kültürel bakımdan önemli bir kentimiz. Biz de koordinasyon toplantılarının ilkini Trabzon’da düzenlemek istedik. Site müdürlerimizle bir araya gelerek site yönetimlerimizin ve site sakinlerimizin ihtiyaçlarını değerlendirip çözüm yollarını konuştuk. Trabzon’daki sitelerimizin ve site sakinlerimizin karşılaşabileceği problemleri aşmak ve hizmet kalitesini arttırmak için Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleriyle iş birliği yapmaya devam edeceğiz” dedi.

                       

© 2024 EMLAK YÖNETİM A.Ş.
T.C. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK ve İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ (TOKİ) İŞTİRAKİDİR.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?