Emlak Yönetim AŞ ve Türk Kızılayı’nın ortaklaşa düzenlediği kan bağışı kampanyası etkinliğinde İstanbul Kayaşehir 24. Bölge TOKİ Konutları ve Samsun Canik Yeşilova TOKİ Konutları site sakinleri ve site personeli Kızılay Haftası münasebetiyle kan bağışının önemine dikkat çekmek amacıyla kan bağışında bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammed Ali Oruç, Canik Kaymakamı Mahmut Halal, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Emniyet Müdürü Hanefi Kabaoğlu, Canik İlçe Müftüsü Ali Çebi ve Türk Kızılayı Bölge Başkanı Dr. Habib Demirel ve AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu’nun da katıldığı ve kan bağışında bulunduğu etkinlikte Kızılay’ın hayat kurtaran ve muhtacın yanında bir kuruluş olduğuna vurgu yapıldı.

Samsun Valisi Osman Kaymak sosyal sorumluluk projeleriyle de her zaman farkındalık oluşturduklarını söyledi. Kızılay Haftası’nı da kutlayan Kaymak bütün Samsunluları kan bağışı yapmaya davet etti ve stantları ziyaret ederek kan bağışında bulunan site sakinlerimizeteşekkür etti.

                       

© 2024 EMLAK YÖNETİM A.Ş.
T.C. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK ve İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ (TOKİ) İŞTİRAKİDİR.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?